Mostantól az Orosházi Dr. László Elek Kórház Könd utcai szakrendelőjében is gyűjtjük a gyerekeknek szánt plüssöket.
(tovább…)Mostantól az Orosházi Dr. László Elek Kórház Könd utcai szakrendelőjében is gyűjtjük a gyerekeknek szánt plüssöket.
(tovább…)A korábbinál hosszabb ideig látogathatók a betegek az Orosházi Dr. László Elek Kórház fekvőbeteg osztályain.
(tovább…)Ho ho ho hoooo – hangzott a Csecsemő- és Gyermekosztály előtti folyosón a jól ismert mély hang, majd nem sokkal később felbukkant piros ruhájában a Mikulás.
(tovább…)– A világ nem tökéletes, ezért az a feladatunk, hogy jóvá tegyük. Én abban hiszek, hogy a figyelem, a törődés és a szeretet a legjobb dolog a világon, hisz mindig jó érzéssel tölt el másokat boldoggá tenni – fogalmazott Horváth Alex.
(tovább…)Értesítjük a tisztelt lakosságot, hogy a légúti megbetegedések számának növekedése miatt 2023. december 1-től visszavonásig az Orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet fekvő- és járóbeteg ellátási területén mindenhol kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk használata az egészségügyi ellátó személyzet, a betegek és a látogatók számára.
A maszkviselési kötelezettség nem vonatkozik a 6 év alatti gyermekekre, az értelmi-, pszichoszociális fogyatékossággal élő- vagy autista személyekre. A fekvőbeteg osztályokon a betegeknek a kórteremben nem szükséges a maszk használata.
Köszönjük megértésüket és türelmüket!
Kedves Betegeink!
Sajnos az Orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet Radiológiai Osztályán a mammográfiás készülékünk meghibásodott, ezért a szűrővizsgálatokat a javítás ideje alatt szüneteltetnünk kell. A szervíz előzetes jelzése szerint már november 27-én megkezdődhetnek a javítási munkálatok, így reményeink szerint a leállás csak rövid ideig fog tartani.
A vizsgálatok újraindításáról haladéktalanul tájékoztatjuk Önöket kórházunk weboldalán, Facebook és Instagram csatornáján.
Köszönjük megértésüket és türelmüket!
Az új jövevény 5 éves nővére mindenkinél jobban várja, hogy végre megölelhesse kistestvérét.
(tovább…)Az országos kórház-főigazgató, a főigazgatói munkakör végleges betöltéséig megbízta dr. Bozsár Stefánia adjunktust az Orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet főigazgatói feladatainak ellátásával.
(tovább…)Ezúton tájékoztatjuk önöket, hogy az Orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet Fül-Orr-Gégészeti Osztályán az ellátás folyamatos biztosításának érdekében 2023. november 10-től a betegutak átmenetileg a vármegyén belül átszervezésre kerülnek.
(tovább…)– Én is vittem be plüssöket, mert úgy gondoltam, hogy a beteg gyerekeknek szükségük van rá, hogy boldogok legyenek. Bár kettőt meghagytam, mert azt a nővéremtől és a bátyámtól örököltem, de a többit bevittem és jó érzés, hogy most odaadhatják a kórházban gyógyuló gyerekeknek – mesélte Pajkó Judit 6. b osztályos tanuló.
(tovább…)