Megérkezett az Orosházi Kórházba az a 6 db konténer, amiből elkészül a pretriage, azaz elővizsgáló egység. Ezen a helyen szűrjük majd ki a légúti vagy egyéb panaszokkal hozzánk érkező betegeket.
(tovább…)Megérkezett az Orosházi Kórházba az a 6 db konténer, amiből elkészül a pretriage, azaz elővizsgáló egység. Ezen a helyen szűrjük majd ki a légúti vagy egyéb panaszokkal hozzánk érkező betegeket.
(tovább…)Az elmúlt néhány napban valósággal megtelt Facebook oldalunk üzenőfala és fiókja.
(tovább…)A Diófa csárda pizzákat és sültestálat, a Szoki Cukrászda süteményeket, a Míves Kredenc kézműves csokoládékat, az Élmény Étterem meleg ebédet és 600 pohár iskolatejet, Kótiné Nagy Éva komplett gyümölcskosarat küldött.
(tovább…)Újabb segítség érkezett az Orosházi Kórházba, a Dél-Békés Mentőcsoport eszközöket és anyagokat adományozott.
(tovább…)A kórház főigazgatójához jelentkezett be március 19-én egy orosházi vállalkozó. Dr. Duray Gergő irodájában fogadta Kéri Lászlót, aki azzal a céllal érkezett, hogy támogassa a koronavírus elleni küzdelmet.
(tovább…)Kérjük, mindenki fogadja meg a Sürgősségi Betegellátó Osztály dolgozóinak kérését!
(tovább…)Tekintettel a koronavírus (COVID-19) okozta egészségügyi veszélyhelyzetre 2020. március 19-e, csütörtöktől visszavonásig az Orosházi Kórház laboratóriumába kizárólag sürgős megjelölésű beutalóval érkezhetnek betegek.
(tovább…)Az Orosházi Kórházban 2020. március 15-én jelentkezett egy beteg légúti panaszokkal, akinél az elvégzett vizsgálatok során felvetődött a COVID-19 fertőzés gyanúja.
(tovább…)Hogy miért maradjunk otthon? A kérdésre a válasz az ábrán látható. A legfontosabb teendőnk ugyanis most az, sikerüljön annyira lelassítani a vírus terjedését, hogy a betegek ne pár nap alatt szakadjanak az egészségügyre, hanem elnyújtva, több hónap alatt.
(tovább…)Orosháza polgármestere, Dávid Zoltán a koronavírus járvány terjedése miatt március 17-től határozatlan időre elrendelte a gyopárosi fürdő teljes körű bezárását és valamennyi szolgáltatás szüneteltetését.
(tovább…)