A hét elején indult és a jövő hétre is meghosszabbított „Oltási akcióhét” az eddiginél is több munkát ad kollégáinknak.
(tovább…)A hét elején indult és a jövő hétre is meghosszabbított „Oltási akcióhét” az eddiginél is több munkát ad kollégáinknak.
(tovább…)Javában tart kórházunkban az Oltási akcióhét, folyamatosan érkeznek az oltópontokra az első-, második- és harmadik oltást kérők. Most van lehetőség arra, hogy előzetes regisztráció és időpontfoglalás nélkül bárki felvegye az oltást, ezzel a lehetőséggel pedig sokan élnek is.
(tovább…)Kora reggel óta sokan várnak az oltópontok előtt, hogy felvegyék a koronavírus elleni oltást. Ezen a héten regisztráció és időpontfoglalás nélkül, azonnal felvehető bármelyik oltás, a tapasztalat viszont az, hogy aki előre regisztrál és időpontot foglal, gyorsabban végez az oltóponton.
(tovább…)Regisztráció és időpontfoglalás nélkül, azonnal felvehető bármelyik oltás november 22-28-a között. Fontos azonban tudni, aki előre regisztrál és időpontot foglal, várhatóan gyorsabban végez az oltóponton.
(tovább…)Felhívjuk az oltásra várók figyelmét, hogy a koronavírus elleni vakcina felvétele kizárólag előzetes időpont foglalás után lehetséges. A kórházban és az oltóponton azonban nincs lehetőség regisztrációra és időpont foglalásra!
(tovább…)A koronavírus negyedik hullámának felfutásával egyre több Covid beteg érkezik a kórházakba. Nincs ez másként az orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézetben sem, emiatt az intézmény átszervezte a fekvőbeteg ellátást. A szakrendelések továbbra is működnek.
(tovább…)A koronavírus járvány negyedik hullámának erősödésével a legnagyobb veszélyben továbbra is a beoltatlanok vannak. Arra kérjük őket, hogy saját életük és egészségük védelme érdekében mielőbb vegyék fel az oltást, amit Orosházán is megtehetnek.
(tovább…)A Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság szervezésében október 28-án a budapesti Gellért Hotelben tartották a X. IME Infekciókontroll és Betegbiztonság Konferenciát. Az egészségügyi- és kórházi vezetőknek szervezett eseményen elsősorban a COVID járvány vezetői szintű kezeléséről, a megszerzett tapasztalatokról, eredményekről és a konkrét intézkedésekről volt szó.
(tovább…)Értesítjük a tisztelt lakosságot, hogy a koronavírus járvány 4. hullámának növekvő esetszámai miatt – a járvány terjedésének csökkentése érdekében – 2021. október 30-a, szombattól visszavonásig az orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet egész területére látogatási tilalom lép érvénybe.
(tovább…)Ezúton értesítjük önöket, hogy 2021. október 31-én (vasárnap) és november 1-jén (hétfőn) az orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet Könd utcai oltópontja zárva tart, az oltások beadása szünetel.
Az oltópont november 2-án, kedden 7 órától fogad ismét pácienseket. Az oltópont nyitvatartásáról ide kattintva talál információt.
Az első-, az elmaradt második- és a harmadik oltásokról ide kattintva kaphat bővebb információt.
Köszönjük, hogy segítik munkánkat!