A szolgáltató kórház

Az orosházi Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet meghatározó intézménye a városnak, dinamikusan fejlődő, alapszakmákat felölelő városi kórháznak felel meg. Jelenleg közel 800 fős dolgozói létszámmal, 317 aktív ágyon, 80 krónikus ágyon, 26 mozgásszervi rehabilitációs ágyon folyik a gyógyító munka, amelyet 13 férőhelyes nappali kórházi ellátás egészít ki.

Modern orvosi eszközök, szakszerű ellátás

Az alapítása óta eltelt több mint 50 év alatt egy alapszakmás kórházból mára egy modern, európai színvonalú ellátó intézet született.

Tájékozódjon kórházba érkezése előtt!

Ajándékok a családoknak egy édesanyától

A védőnők osztják szét a rászorulók között

Konfliktuskezelés a kiégés tünetek tükrében

Közép- és felsővezetők tréningeztek

Kerekesszékek az SBO-nak

Ismét adományt kaptunk a PRIMA-PROTETIKA Kft-től.

A vér útja – a véradótól a betegig

A főorvos mutatja be, mi történik a vérrel véradás után.

In Memoriam Dr. Ódri István (1961-2022)

Elhunyt az AITO megbecsült főorvosa.

Védőnők a szülőszobán

Az újszülött- és a gyermekágyas részlegen is jártak.

Egynapos sebészet

Szemlencse- és szürkehályogműtét

Sebészet, traumatológia, urulógia, fül-orr-gégészet

Laparoszkópia, hüvelyi nőgyógyászati műtétek

Tápcsatornai polipok endoszkópos eltávolítása

Több szakmában is bővült kórházunkban az egynapos ellátás, így a beteg a sikeres beavatkozás után 24 órán belül hazamehet, és otthonában gyógyulhat tovább. Az Egynapos Sebészeti Részleg kórtermei külön mosdóval, tusolóval, televízióval és wifi kapcsolattal rendelkeznek.

Az egynapos sebészet keretében vállaljuk szemészeti, invazív (sebészeti, traumatológiai, urológiai, fül-orr-gégészeti), gasztroentereológiai és nőgyógyászati beavatkozások elvégzését.

Fontos az egészsége?

Személyes egészségügyi tanácsokat kaphat a kórház Egészségfejlesztési Irodájában!

Megszakítás